Ogłoszenia

EduBazar.pl to darmowy serwis ogłoszeniowy, który umożliwia dodawanie i przeglądanie ofert dotyczących kategorii związanych ze studiowaniem. 

Filtruj wg regionu:

Kategorie

Mieszkania

Serwis ogłoszeniowy EduBazar.pl zawiera ogłoszenia związane z wynajmem nieruchomości w czasie studiów i nie tylko. Oferty adresowane są przede wszystkim do studentów i absolwentów miasta, w którym zaczęli się kształcić i w związku z tym szukają noclegu w danej miejscowości. Korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne i nie wymaga rejestracji. Sprawdź ogłoszenia i wybierz ofertę, która Cię zainteresuje.

Pokoje
Szukam
Praca

Serwis ogłoszeniowy EduBazar.pl zawiera oferty pracy dla studentów oraz absolwentów, którzy pokończyli studia i są w trakcie szukania ogłoszeń pracy na terenie miejscowości, w której się kształcili. Kategoria: Oferty pracy, jest doskonałym rozwiązaniem dla osób oferujących i poszukujących zatrudnienia. Ogłoszenia o pracę są adresowane przede wszystkim do studentów i absolwentów. Korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne i nie wymaga rejestracji. Przejrzyj kategorię: Praca i wybierz ofertę pracy, które Cię zainteresuje.

Korepetycje

Korepetycje dla studentów i maturzystów. Chcesz znaleźć korepetycje z konkretnego przedmiotu w łatwy i szybki sposób? Serwis EduBazar.pl jest doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie. W serwisie można dodawać ogłoszenia zupełnie za darmo, nie trzeba się nawet rejestrować! Szukanie fachowych korepetycji dzięki serwisowi ogłoszeniowemu stanie się łatwiejsze i przyjemniejsze.

Pisanie prac

Potrzebujesz pomocy, lub oferujesz usługę redakcji materiałów edukacyjnych. Z EduBazar.pl dotrzesz do jeszcze większej liczby zainteresowanych osób.

Książki

Sprzedaż, kupno, wymiana książek, czyli to co powinno najbardziej interesować studentów.

Szukam
Oferuję (1)

Firmy wyróżnioneOgłoszenia wyróżnione


Prace inżynierskie
Oferuję pomoc w pisaniu prac inżynierskich i magisterskich z zakresu automatyki i robotyki, mechatroniki, budowy maszyn, inżynie...
Pomoc w pisaniu prac dyplomowych
Pomogę w napisaniu (korekcie) pracy dyplomowej (w szczególności: prawo, administracja, bezpieczeństwo, logistyka, historia, psyc...