Ogólnopolskie forum studentów - studenci dyskutują na takie tematy jak: życie studenckie, praca i praktyki na studiach, finanse (konta i kredyty)... 

Forum » Studia i studiowanie » Forum ogólne

Czy warto zlecić pisanie pracy licencjackiej?

 • edubazar_pl

  Co sądzicie nt pisania prac licencjackich, magisterskich przez różnego rodzaju firmy i inne osoby? Czy ktoś z Was korzystał z takiej usługi?

 • Beata

  Moją pracę licencjacką realizowała pewna firma, którą polecili mi znajomi z roku. Praca była pełnowartościowa i bez problemu ją obroniłam. Magisterkę zlecę tej samej firmie i teraz to ja będę polecała.

 • PiszemyPrace.pl

  Oczywiście, że warto - jest to doskonała alternatywa dla tych wszystkich, którzy nie mają na to czasu. Nie chodzi tutaj o zwykłych leni, ale ludzi zapracowanych.
  Przy tym należy pamiętać, aby nie dać się oszukać osobom, które w sieci proponują pisanie tekstów naukowych, a tak naprawdę nie mają do tego ani kompetencji, ani odpowiedniej kadry naukowej.
  Sami często zastanawiamy się, czego można spodziewać się po redaktorach, którzy piszą np. 60 stronicową pracę magisterską za 500-600 zł. Również w tej branży cena = jakość!

 • borat

  jak kogoś stać, to czemu nie?

 • magister Anna K. :)

  Ja mogę polecić osobę, z pomocy której korzystałam. Obroniłam się w czerwcu tego roku na ocenę 5 :) Bardzo profesjonalny i sympatyczny człowiek. Polecam jego adres:
  zbyszek2032@gmail.com

 • maja20133

  mi pomogła pani z polecenia. szybko i solidnie prawie nie miałam poprawek. bsallegro@o2.pl

 • Milkyway

  Bsallegro@o2.pl oszustka jakich wiele, po wysłaniu pieniędzy kontakt się urwał. Nie polecam!

Firmy wyróżnioneOgłoszenia wyróżnione


Prace inżynierskie
Oferuję pomoc w pisaniu prac inżynierskich i magisterskich z zakresu automatyki i robotyki, mechatroniki, budowy maszyn, inżynie...
Pomoc w pisaniu prac dyplomowych
Pomogę w napisaniu (korekcie) pracy dyplomowej (w szczególności: prawo, administracja, bezpieczeństwo, logistyka, historia, psyc...